Fillis Toiletborstel - Bruin - Kela

Productnummer: 4025457226717
Fabrikant: Kela
Hoogte: 100 mm
Productinformatie "Fillis Toiletborstel - Bruin - Kela"

Deze mooie toiletborstel set van Kela beschikt over het gemoderniseerde La Brosse toiletborstel systeem waardoor hij uniek in zijn houder staat. De set is voorzien van de originele vervangbare borstelkop. Vanwege de robuuste haren krijg je een optimaal resultaat. De houder heeft een mooi en elegante walnoot hout structuur en een handgreep van RVS.

Pluspunten:

  • Vervangbare borstelkop
  • Optimaal resultaat
  • Walnoot houten houder

Minpunt:

  • Houder kan niet afgesloten worden

Het Duitse Kela is al vanaf 1903 een familiebedrijf welke altijd op zoek is naar de nieuwste trends op de markt. Het merk weet zich al tientallen jaren te onderscheiden met een modern, hoge kwaliteits assortiment voor keuken, badkamer en producten voor in en rond het huis. Met een schitterend design, duurzame kwaliteit en functionaliteit tegen zeer goede prijzen ben je met een aanschaf van Kela altijd verzekerd van een topaankoop.

Merk "Kela"
Het Duitse merk Kela is al vanaf 1903 een familiebedrijf welke altijd op zoek is naar de nieuwste trends op de markt. Het merk weet zich al tientallen jaren te onderscheiden met een modern assortiment van hoge kwaliteit voor keuken, badkamer en producten voor in en rond het huis. Met een schitterend design, duurzame kwaliteit en functionaliteit tegen zeer goede prijzen ben je met een aanschaf van Kela altijd verzekerd van een topaankoop.
Aantal in verpakking: 1
Afstandsbediening: Nee
App beschikbaar: Nee
Barometer: Nee
Blue filter: Nee
Dimfunctie: Nee
Fingerprintproof: Nee
Garantie: 2 Jaar
Incl Passe Partout: Nee
Inclusief kabel: Nee
Kleur: Bruin
Materiaal: Kunststof
Met Atletenprogramma: Nee
Met Clipsluiting: Nee
Met soft-close: Nee
Ophangwijze: Geen ophangwijze
Oplaadbaar: Nee
Opvouwbaar: Nee
Plaatsing: Vrijstaand
Serie: Fillis
Speciaal voor kinderen: Nee

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.