Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Menu

Houten pizzaschep, 41.5cm x 30cm - Eppicotispai

Beschrijving

Productinformatie "Houten pizzaschep, 41.5cm x 30cm - Eppicotispai"

Houten pizzaschep van Eppicotispai.

Formaat:  41.5cm x 30cm

We love pizza! En met deze handige pizzaschep plaats je de verse ongebakken pizza's eenvoudig in de oven, en haal je ze er ook weer uit, zonder je handen te branden.

De pizzaschep in ongeveer 0.5cm dik en loopt aan het uiteinde schuin af. Hierdoor glijdt de pizza makkelijk van en op de pizzaschep. De schep is gemaakt van licht maar stevig beukenhout.

Eppicottispai is een merk gevestigd in Italië en specialiseert zich in producten voor het maken en pasta's en pizza's. Alle artikelen van Eppicotispai zijn dus 100% van Italiaanse bodem!

Merk "Eppicotispai"
Eppicottispai is een merk gevestigd in Italië en specialiseert zich in producten voor het maken en pasta's en pizza's. Alle artikelen van Eppicotispai zijn dus 100% van Italiaanse bodem!

Eigenschappen

Aantal in verpakking: 1
Kleur: Bruin
Materiaal: Hout
Tarrafunctie: Nee
Vaatwasmachine bestendig: Nee

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.